Google

niedziela, stycznia 23, 2011

POMYSŁY NA WIECZÓR PANIEŃSKI - Gdzie zorganizować?


Pomysły na wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego to wcale nie jest taka prosta sprawa. Jeśli ma to być wydarzenie zapamiętane do końca życia, warto zabrać się do planowania z głową, a najlepiej wykorzystać kilka głów. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów, nad którymi warto się zastanowić.

Jacuzzi

Najlepiej wynająć jacuzzi w jednym z hoteli lub salonów SPA i ustalić warunki korzystania z niego tego wieczoru. Wcześniej musimy poinformować wszystkie uczestniczki zabawy, a przyszłą pannę młodą jedynie uprzedzić aby zabrała ze sobą strój kąpielowy.

Salon SPA

Jeśli nasz budżet jest większy możemy zdecydować się na wizytę w salonie SPA lub zaprosić do domu profesjonalne kosmetyczki i masażystki. To wspaniała okazja, aby przyszła panna młoda się rozluźniła, a pomiędzy uczestniczkami wytworzyła się bliższa więź.

Paintball

Jeśli ktoś uważa, że to zabawa zarezerwowana jedynie na wieczory kawalerskie to jest w błędzie! Niektóre panny młode na pewno ucieszą się z takiego pomysłu, bardziej niż z sączenia drinków w barze. Świetna zabawa gwarantowana.

Przebieranie


Jeśli jednak zdecydujecie się na tradycyjny wieczór panieński, warto pomyśleć o oryginalnym przebraniu. Grupa kobiet przebrana za gwiazdy filmowe albo w stylu lat 20 na pewno zrobi furorę na mieście. Wystarczy ustalić motyw przewodni i poprosić wszystkie uczestniczki, aby przygotowały dla siebie odpowiednie przebranie.

Tak na prawdę wystarczy dobra znajomość głównej bohaterki wieczoru o trochę kreatywności, aby uczynić z tego wieczoru niezapomnianą noc!


Zobacz też:
Pomysł na wieczór kawalerski
Jak zorganizować wieczór panieński #2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz dodać swoje imię lub ksywkę! Wybierz tożsamość > Nazwa/adres URL. Pojawi się pole do wypełnienia. NIE BĄDŹ ANONIMOWY.

Popularne posty