Google

środa, kwietnia 15, 2009

LG MCD23 - zgrabna wieża dla fanów MC

LG MCD23 to zgrabna, kompaktowa miniwieża stereo. Obsługuje płyty CD - także nagrywane, przenośne odtwarzacze mp3 i wma (wbudowane dekodery), a nawet (jeszcze) kasety MC. Dźwięk przenoszą stereofoniczne głośniki dwudrożne. Wszystko to zamknięte jest stylizowanej na futurystyczną obudowie z... plastiku.

Źródło. www.lg.hu

Miniwieża wyposażona jest radiowy tuner FM i AM z RDS, który zapamięta 50 ulubionych stacji i zapewni szybkie przełączanie sie między nimi. Wieża umożliwia nawet zgrywanie materiału audio z radia bezpośrednio na urządzenie USB, dzięki odpowiedniej wtyczce. Zmieniarka na 3 płyty CD odciąży od ciągłej zmiany ulubionych płyt - chociaż 3 tacki to zdecydowane minimum. Wbudowany odtwarzacz magnetofonowy (z autorewersem) spowoduje, że odżyją kolekcje zakurzonych taśm MC, których - wbrew pozorom - sporo jeszcze jest w polskich domach.
Sterowanie więżą za pomocą pilota.

Za dźwięk płynący z głośników (2 x 12,5 W, dwudrożne - tony niskie i wysokie) miniwieży MCD23 odpowiedzialny jest autorski moduł XDSS+ LG. Dobrą jego jakość można poprawić, wybierając jedno z 7. predefiniowanych ustawień korektora dźwięku.

Sporą zaletą wieży LG MCD23 są jej niewielkie, "regałowe" wymiary - 56,2 szer./42,5 wys./38,3 głęb. cm i waga 12 kg. Poza złączem USB i antenowym, miniwieża wyposażona jest w wyjścia AUX i minijack.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz dodać swoje imię lub ksywkę! Wybierz tożsamość > Nazwa/adres URL. Pojawi się pole do wypełnienia. NIE BĄDŹ ANONIMOWY.

Popularne posty